Alihankintamessut 2017 Tampereella 26.-28.9. ja Messubussit 27.9.

23.08.2017 10:13

TechnoGrowth 2.0 hanke on jälleen mukana syyskuun lopussa  26. - 28.9.2017 Tampereella järjestettävissä Alihankintamessuilla
Yhteisosastollamme A1118 on mukana 13 hankealueemme yritystä,

Tulethan paikalle tapaamaan meitä kaikkia ja nauttimaan loistavasta messutunnelmasta!
 

Best Line Oy   www.bestline.fi  
Ekin Muovi Oy   www.ekinmuovi.fi
Is-Vet Oy   www.isvet.fi
Jormet Oy   www.nsgroup.fi
Kestohitsaus Oy   www.kestohitsaus.fi
Kevako Oy   www.kevako.fi
Lapinlahden Koneistus Oy   www.lapinlahdenkoneistus.fi
OC-System Oy   www.oc-system.fi
Oplatek Group Oy   www.oplatek.com
RD Technology Center Oy   www.rdtc.fi
RST Lapit Oy   www.rstlapit.fi
Savopak Oy   www.savopak.fi
Somotec Oy   www.somotec.fi

 

Lue lisää tämän vuoden messuista täältä 

 


Maksuttomat bussikuljetukset Alihankintamessuille järjestetään 27.9.2017 Iisalmesta ja Varkaudesta

TechnoGrowth 2.0 hanke järjestää jälleen alueemme yrityksille mahdollisuuden osallistua Alihankintamessuille järjestämällä
maksuttoman bussikuljetuksen messualueelle keskiviikkona 27.9.2017.

Bussien aikataulut
Iisalmi klo 6.00 (linja-autoasema)
Lapinlahti klo 6.20 (Matin ja Liisan asema)
Siilinjärvi klo 6.50 (linja-autoasema)
Kuopio klo 7.15 (ABC Pitkälahti)
Suonenjoki klo 8.00 (Koskelo, HUOM! maksuton aamupala)
Suonenjoki klo 8.45
Paluulähtö Tampereelta klo 16.30

Varkaus klo 7.00 (Navitaksen parkkipaikka, Wredenkatu 2)
Pieksämäki n. klo 7.40 (ABC)
Kahvitauko pidetään Keljonkankaan ABC:lla
Paluulähtö Tampereelta klo 16.00


Lisätiedot Iisalmen osalta: Reijo Hynynen p. 044 455 4020, reijo.hynynen@yla-savo.fi tai Martti Kettunen p. 020 746 4622 martti.kettunen@savogrow.fi
Lisätiedot Varkauden osalta: Juha Mikkonen, p. 040 769 2311 juha.mikkonen@navitaskehitys.fi tai Tiina Luotinen, p. 044 444 2492, tiina.luotinen@navitaskehitys.fi
 

Ilmoittautuminen 22.9.2017 saakka täällä