Yhteystiedot


Juha Valaja

projektijohtaja
p. 040 484 1012
juha.valaja@navitas.fi

Tiina Kaksonen

toimiala-asiantuntija, kansainvälistyminen ja vienti
p. 050 558 2600
tiina.kaksonen@navitas.fi

Juha Mikkonen

kenttäpäällikkö
p. 040 769 2311
juha.mikkonen@navitas.fi

Seija Huttunen

projektiassistentti
p. 044 768 9282
seija.huttunen@navitas.fi

 


Markku Penttinen

projektipäällikkö

p. 040 753 7201
markku.penttinen@yla-savo.fi

 


Martti Kettunen

projektipäällikkö
p. 020 746 4622
martti.kettunen@savogrow.fi

 

 


Jari-Pekka Jääskeläinen

projektipäällikkö (alueen yrityskontaktit ja kenttätyö)
p. 044 785 6993
jari-pekka.jaaskelainen@savonia.fi

Kirsi Tukiainen                          

projektisuunnittelija (seurantatiedot, tapahtumajärjestelyt)
p. 044 785 6768
kirsi.tukiainen@savonia.fi

Arto Urpilainen

toimiala-asiantuntija (tekninen suunnittelu, tuotetiedonhallinta, lisäävä valmistus)
p. 044 785 6310
arto.urpilainen@savonia.fi

Kai Kärkkäinen

toimiala-asiantuntija (toiminnanohjaus, tuotekonseptikehitys, tki-asiat)
p. 044 785 6297
kai.karkkainen@savonia.fi

Joni Andersin

toimiala-asiantuntija (tuotantoteknologia, digitaalisuus, robotiikka, hitsaus) p. 044 785 6273  joni.andersin@savonia.fi